Сіль морська харчова йодована 1 кг

Сіль морська харчова йодована ТМ “Морячка” – це натуральна морська сіль, вироблена з морської води. Загартована південним сонцем і вітром, вона наділена цілющою силою моря і додатково збагачена йодом.

Містить корисні речовини
Містить оптимальну кількість йоду
Економічна упаковка

Морська йодована сіль ТМ “Морячка” рекомендується для профілактики йододефіциту. Йод, що входить до складу даного продукту, є необхідним елементом для нормальної роботи залоз внутрішньої секреції, особливо щитовидної залози, а також для нормалізації функцій імунної системи і роботи мозку.

Переваги морської йодованої харчової солі ТМ «Морячка»:

  • Натуральні природні кристали солі містять у своєму складі велику кількість корисних мінеральних речовин, життєво необхідних організму людини: калій (K), магній (Mg), кальцій (Ca), марганець (Mn), мідь (Сu), залізо (Fe), цинк (Zn) і багато інших
  • Морська сіль збагачена йодатом калію для профілактики розвитку йод-дефіцитних захворювань.

Сіль, збагачена саме йодатом калію, є абсолютно безпечною і необхідною для нормального розвитку і функціонування організму людини. {Європейським Союзом йодат калію розцінюється як нетоксичне з’єднання. У США йодат калію взагалі не значиться в офіційному списку небезпечних сполук. ФАО Адміністрація США по продуктах і ліках (FDA) присвоїли йодату калію статус «GenerallyRecognizedasSafe (GRAS)» («В цілому визнаний безпечним»)}

  • Упаковка морської солі ТМ «Морячка» компактна, зручна і економічна у використанні
  • 100 % натуральний склад солі, відсутні речовини проти злежування
  • Розчиняється в рідких середовищах організму, не затримує рідину

Характеристики морської йодованої солі ТМ “Морячка”

  • Склад: сіль морська харчова садочна (помел №1), йодат калію (KІO3), калій (K), кальцій (Ca), магній (Mg), марганець (Mn), мідь (Cu), залізо (Fe), цинк (Zn)
  • Вміст йоду: Масова частина йоду (40±15) х 10-4%
  • для тих, хто потребує підвищений вміст йоду в раціоні харчування
  • Показання: різноманітність і підкреслення смаку їжі, додавання в раціон підкомплексу мікро- і макроелементів
  • Маса: 1000 г

Застосування морської йодованої солі

Морська йодована сіль ТМ “Морячка” є продуктом, необхідним для профілактики йододефіциту. У даному випадку присолювати страви необхідно безпосередньо перед подачею до столу, а також страви, які не піддаються термічній обробці.

За будь-яких інших способах використання морська харчова йодована сіль ТМ “Морячка” стає звичайною корисною морською сіллю, оскільки йод, як нестійка хімічна сполука, руйнується і “вивітрюється”.

Як у першому, так і в другому випадку застосування, морська харчова сіль розкриває палітру смаку будь-яких продуктів, надаючи їжі нові нотки і неповторний смаковий окрас.

[porto_block name=”skroll”]