ТМ «Salute di Mare» – це український бренд, який першим випустив на ринок України харчову морську сіль. Саме 2008 рік був ознаменований роком представлення українському покупцеві дійсно корисної морської садочної солі під ТМ «Salute di Mare». На сьогоднішній день асортимент морської солі ТМ “Salute di Mare” налічує 13 асортиментних позицій, здатних задовольнити смак найбільш вишуканого гурмана.

А вже в 2011 році в пакеті торгових марок виробника з’явилася ТМ “Морячка”. Саме ця торгова марка зайняла гідне місце в середньому ціновому сегменті. В асортиментній лінійці присутня натуральна морська сіль середнього помелу різних фасовок. Але при цьому для виробництва готової продукції використовують єдину сировину найвищої якості.

Морська сіль ТМ «Salute di Mare» та ТМ «Морячка» виробляється природним шляхом під впливом сонця і вітру в чорноморському басейні України. Назва “Salute di Mare” (Салюте ді Маре) в перекладі з італійської означає “здоров’я моря”, що знаходить своє підтвердження в складі морської солі – крім натрію хлориду, морська сіль містить величезну кількість мікро-і макроелементів.

Виробництво морської харчової солі

  • Виробництво морської харчової солі під ТМ “Salute di Mare” здійснюється у відповідності з високими стандартами якості, відповідаючи всім нормам і стандартам виробництва безпечних продуктів.
  • Окреме місце в діяльності компанії займає постійне оновлення і вдосконалення асортименту. Характерним прикладом ексклюзивних новинок, випущених на український ринок солі, є морська харчова сіль з ламінарією. Саме ця сіль містить біодоступні форми органічного йоду та рекомендована для профілактики йододефіциту.
  • При цьому особлива увага приділяється дбайливому виробництву і збереженню всіх корисних речовин морської води. Тому, морську харчову сіль ТМ «Salute di Mare» можна сміливо назвати еталоном якості і символом прекрасного здоров’я і самопочуття!

Надайте користь кожній страві з морською харчовою сіллю торгових марок

«Salute di Mare» та «Морячка»!Торгові марки виробника: ТМ Морячка