Кардіосіль – сіль для Вашого серця!
Кардіосіль – відмінна альтернатива звичайній солі!
Щоденний раціон повинен бути смачним та здоровим. А щоб зберегти не лише смак страв, а й зменшити шкоду для Вашого серця, використовуйте Кардіосіль. Більше того, це відмінний замінник звичайної солі! Кардіосіль – це збалансована формула солі! В ній поєднали 70% морської солі та 30% хлориду калію. Саме калій сприяє нормалізації артеріального тиску та зменшує ризик серцево-судинних захворювань. Тому Ви споживаєте менше натрію. І як наслідок скорочуєте можливість появи набряків.
На жаль, не лише в Україні, а й в усьому світі головної причиною смертності є серцево-судинні захворювання. Але Україна посідає лідируюче місце в цій невеселій статистиці. Це підтверджує дослідження Глобальний тягар хвороб (GBD — Global Burden of Disease) за 2019р. Навіть населення країн з високими доходами та рівнем якості життя страждає від росту серцево-судинних захворювань. Ішемічна хвороба серця є головною причиною втрати працездатності наших громадян.
Кардіосіль та план дій для профілактики серцево-судинних захворювань
- Встановити контроль над артеріальним тиском
Вчасне виявлення та лікування підвищеного артеріального тиску (АТ) суттєво покращує якість та збільшує тривалість життя. І також перешкоджає виникнення таких критичних станів як інфаркт, інсульт, серцева чи ниркова недостатність. Тому зменшення споживання солі нормалізує кров’яний тиск. Тут Вам в нагоді буде Кардіосіль зі зменшеним вмістом натрію. Достатньо 5 г на добу, щоб Вам було так само солоно, а серцю – корисно! Адже Ви зменшуєте споживання натрію і водночас збільшуєте споживання калію. Калій в свою чергу сприяє нормальній роботі нервової та м’язевої систем, а також підтриманню оптимального кров’яного тиску.
- Забезпечити щоденне здорове харчування
Мало обмежити споживання солі. Треба додати в раціон сезонних фруктів та овочів. А соліннями та маринадами – не зловживати. Саме переїдання, безконтрольне вживання висококалорійної їжі та солодких газованих напоїв дуже шкодить серцю. А от збалансоване харчування з білків, жирів та вуглеводів зменшить навантаження на травну систему.
- Не зловживати алкоголем та відмовитись від куріння
Звучить як нездійсненна мрія багатьох залежних від цих поганих звичок. Але згідно статистики, куріння провокує розвиток ішемічної хвороби серця та хвороби периферичних судин з летальним наслідком для кожного десятого. А регулярне вживання алкоголю призводить до гіпертонії та ризику виникнення інсультів та онкозахворювань.
- Зменшити рівень глюкози та відмовитись від споживання трансжирів
Не провокуйте виникнення діабету надмірним споживанням солодкого! Увесь доданий цукор в тістечках, солодких напоях призводить до збільшення маси тіла. І діабетики більш схильні до розвитку інфарктів та інсультів. А якщо ще й споживаєте продукти з гідрогенізованими жирами, то Ви в зоні ризику. Згідно статистики ВООЗ щорічно в світі помирає близько 500 тисяч людей від серцево-судинних хвороб, обумовлених споживанням трансжирів.
- Рухатись отже жити
ВООЗ рекомендує 150хв фізичних навантажень в тиждень для профілактики серцево-судинних захворювань. Тому щоденна руханка на свіжому повітрі піде на користь людям з сидячим способом життя.
Всі рекомендації засновані на достовірних наукових фактах. Більше того ми віримо, що Ви зможете покращити та подовжити своє життя! Бажаємо Вам солити на здоров’я!